
Home >
Lage rugpijn verhelpen in Den Haag en Rijswijk
Heeft u last van lage rugpijn en woont u in de buurt van Den Haag en Rijswijk? Dan loont het zeker om eens een bezoekje te brengen aan de Rugschool, gevestigd in beide plaatsen. Wij zijn namelijk gespecialiseerd op het gebied van onderrugklachten. U kunt bij onze praktijk in Den Haag of Rijswijk terecht voor verschillende behandelingen waarmee we u helpen van uw lage rugpijn of andere onderrugklachten verhelpen. Welke behandeling voor u het meest geschikt is, bijvoorbeeld het losmaken van de onderrug, hangt af van de specifieke klachten die u heeft en van de oorzaak van die klachten. Maar één ding is zeker, in onze praktijken in Den Haag en Rijswijk helpen wij u om van uw lage rugpijn te verhelpen.


Behandeling voor lage rugpijn bij een van onze specialisten
Bij uw eerste fysiotherapieafspraak in onze praktijk maken we een uitgebreide analyse van uw klachten. Hierin bespreken we de klachten die u heeft en onderzoeken we de oorzaak van de onderrugklachten. Op basis hiervan kiezen we de juiste behandeling en stellen we een behandelplan op. Tijdens de behandeling, zoals de onderrug losmaken, richten we ons voornamelijk op het behandelen van de oorzaak. Op deze manier verhelpen we in Den Haag of Rijswijk uw onderrugklachten op de best mogelijke manier zodat u weer vrij en pijnloos kunt bewegen en niet langer tegen wordt gehouden door uw lage rugpijn. Deze behandeling voeren wij uit in een grote ruimte waarbij u voldoende afstand kunt bewaren tot anderen. Bovendien kunt u bij ons de belastbaarheid van uw rug vergroten door een rugscholingsprogramma te volgen, hierbij krijgt u opdrachten waarmee u de onderrug kunt losmaken. Aangezien zwakten in uw lichaam, in dit geval de rug, voor overcompensatie kunnen zorgen, kan het voorkomen dat u ook knieklachten heeft. In dit geval bieden wij u ook kniefysiotherapie in Den Haag of Rijswijk aan.
Benieuwd of we kunnen helpen? Wij staan voor u klaar!
Maak een afspraak voor een intake bij onze praktijk
Heeft u last van uw onderrug en wilt u er eens naar laten kijken door een gespecialiseerde fysiotherapeut? Maak dan eens een afspraak bij de Rugschool. Wij zijn dé specialist van de regio Den Haag en Rijswijk als het gaat om het verhelpen van lage rugpijn. Zelfs door ziekenhuizen wordt vaak naar ons doorverwezen bij kwalen; van lage rugpijn tot overbelaste knieën. Tijdens de eerste afspraak onderzoeken wij de klachten en de oorzaak ervan, en zullen wij u vervolgens meer vertellen over de mogelijkheden voor behandeling, zoals het losmaken van de onderrug en de revalidatie. U kunt een afspraak maken door te bellen naar onze praktijk in Den Haag via het nummer 070-3685797 of onze praktijk in Rijswijk via het nummer 070-3951816.

2 locaties in Nederland.
Blijf niet te lang met uw klachten rondlopen en neem bij rugpijn, kniepijn of een andere bewegingsklacht contact met ons op om een afspraak in te plannen. Onze fysiotherapiepraktijken zijn gevestigd in Den Haag en Rijswijk, dus er is zeker een fysiotherapeut bij u in de buurt.